Spódnice szyte na miarę - Krawcowa - Warszawa - Poprawki krawieckie

Warszawa - Krawcowa i poprawki krawieckie - Spódnice szyte na miarę

Oferujemy szycie spódnic na miarę oraz poprawki krawieckie spódnic. Każda usługa jest wyceniana indywidualnie po konsultacji zamówienia w naszym saloniku.

Usługa z dojazdem na: Mokotów, Praga południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

Chadie Chaplin, przebywając w Genewie, mieszkał parę fazy w tym samym hotelu. Pewnego razu, opuszczając go, dał portierowi dwadzieścia franków napiwku. Ten podziękował, ale powiedział z wyrzutem:
- Mistrzu, poprzednio dał mi pan czterdzieści franków, abym wypił za pańskie zdrowie.
Zgadza się - odrzekł słynny aktor - lecz teraz czuję się znacznie lepiej.

Kiedy w prasie nie zamieszczano jeszcze reklam, pewna fabryka kapeluszy wpadła na genialny pomysł, że będzie reklamować swe wyroby przy pomocy Charliego Chaplina. Za jakiś czas pojawiły się olbrzymie plakaty głoszące: „Nasze kapelusze nosi również Chadie Chaplin". . ednakże na drugi dzień wszystkie plakaty posiadały już arobne „uzupełnienie": były nalepione na nich wąskie paski papieru, na których konkurencyjna firma wydrukowała napis: „Dlatego śmieje się z niego cały świat".

 

 

 

5th May

Ubrania szyte na miarę

  • Krawcowa Warszawa
  • Poprawki krawieckie Warszawa
  • Szycie ubrań Warszawa
  • Krawiec
  • Usługi krawieckie

Zapraszamy do saloniku poprawek krawieckich - Usługi krawieckie