Skracanie spodni - Krawcowa - Warszawa - Poprawki krawieckie

Warszawa: Skracanie spodni - Krawcowa i poprawki krawieckie - Spodnie szyte na miarę

Oferujemy skracanie spodni, szycie i poprawki krawieckie spodni damskich i męskich. Każda usługa jest wyceniana indywidualnie po konsultacji zamówienia w naszym saloniku.

Usługa z dojazdem na: Mokotów, Praga południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

Charles Dickens lubił opowiadać przyjaciołom następującą anegdotkę:
Kapitanowi amerykańskiego parostatku, udającego się w podróż z Liverpoolu do Londynu, oddano pod opiekę młodą panienkę, która swoją urodą zawróciła głowę pięciu młodym towarzyszom podróży. Chętnie wyszłaby za mąż, ale jak sobie poradzić z wyborem? Zwierzyła się kapitanowi ze swego kłopotu. Kapitan po namyśle rzekł:
Dam pani radę. Mamy dziś prześliczną pogodę i ciszę morską. Rzuć się pani do morza, niby przypadkiem. Ja zawczasu przygotuję łódkę do ratowania, możesz więc być pewna, że nic złego ci się nie stanie... Z pięciu wielbicieli wybierzesz tego na męża, który bez namysłu rzuci się za panią w morze - będzie to dowód miłości.
Rada spodobała się podróżnej. Wskoczyła do morza. Ale w programie wystąpiła komplikacja: zamiast jednego - na ratunek rzuciło się czterech wielbicieli.
Dziewczyna znowu zwróciła się do kapitana.
- Jeżeli pani chcesz mieć rozumnego męża - odparł - to radzę ci szczerze, weź piątego, niezmoczonego.

 

 

5th May

Ubrania szyte na miarę

  • Krawcowa Warszawa
  • Poprawki krawieckie Warszawa
  • Szycie ubrań Warszawa
  • Krawiec
  • Usługi krawieckie

Zapraszamy do saloniku poprawek krawieckich - Usługi krawieckie