Lifestyle - podróże, moda, sztuka, dizajn, gadżety, film i muzyka

Wortal lifestyle'owy TIQINI. Kochasz kulturę, sztukę, modę? U nas znajdziesz codzienną dawkę ciekwych informacji, które zmienią twoje życie.

Sukienki na miarę

Napisane 20.10.2020 przez admin

Tagi: moda, warszawa,

Polecane: Lista NAP

Poprawki krawieckie sukienek - Warszawa. Krawcowa - Sukienki szyte na miarę. Zapraszamy do naszego saloniku poprawek krawieckich w Warszawie.

Sukienki szyte na miarę - Warszawa - Krawcowa i poprawki krawieckie

Oferujemy szycie na miarę oraz poprawki krawieckie. Usługa wyceniana indywidualnie po konsultacji zamówienia w naszym saloniku.

Usługa z dojazdem na: Mokotów, Praga południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

Dobry znajomy Winstona Churchilla powiedział do niego z żalem:
- To bardzo smutne, że kiedy człowiek się starzeje, stwierdza, że miłość, bogactwo i sława niewarte są jednego cygara.
- To prawda - odrzekł z uśmiechem Churchill - lecz jeszcze smutniejsze jest, gdy się konstatuje, że cygaro też jest mc niewarte!

Mało anielskie usposobienie Winstona Churchilla było często przyczyną irytacji jego bliższego i dalszego otoczenia. Lady Astor powiedziała mu kiedyś w gniewie:
- Gdybym była pańską żoną, lałabym panu truciznę do kawy.
Znakomity mąż stanu odpowiedział:
- Gdybym miał taką żonę jak pani, wypiłbym tę kawę.

Po jednym z przemówień politycznych do Winstona Churchilla podeszła jakaś kobieta.
- Dwie rzeczy w panu budzą we mnie odrazę - powiedziała - pańskie poglądy i pańskie wąsy.
- Może się pani nie obawiać - odpowiedział spokojnie Churchill. - Nigdy nie zetknie się pani bliżej ani z jednym, ani z drugim.

 

 

Polecane: http://zakopianskawet.com.pl

Polecane: Programy i usługi SEO

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Spódnice szyte
Następny artykuł:Skracanie spodni

Ubrania na miarę - damskie i męskie!

Ubrania szyte na miarę to spełnienie marzeń wielu eleganckich Pań. Idealnie dopasowany krój do naszego ciała, perfekcyjne wykończenie oraz indywidualnie dobrany rodzaj materiału gwarantują najwyższy komfort noszenia i użytkowania ubrań. Podwaliny mody to krawiectwo i szycie ubrań na miarę. W dawnych czasach wbrew obiegowym opiniom przykładano

Czytaj więcej...

Losowy

Kuchnie całego świata

Jedzenie w londyńskich lokalach przypomina podróż dookoła świata. W ciągu zaledwie kilku dni można przejechać z Ameryki do Afryki, wpadajcie po drodze do wszystkich krajów europejskich oraz na Bliski i Daleki Wschód. W ciągu ostatnich trzydziestu lat, a szczególnie w ostatniej dekadzie Londyn przeistoczył się, o ile można użyć takiego poró

Czytaj więcej...