Lifestyle - podróże, moda, sztuka, dizajn, gadżety, film i muzyka

Wortal lifestyle'owy TIQINI. Kochasz kulturę, sztukę, modę? U nas znajdziesz codzienną dawkę ciekwych informacji, które zmienią twoje życie.

Polecane: https://programy-partnerskie.info/de/

Skracanie spodni

Napisane 20.10.2020 przez admin

Tagi: moda, warszawa,

Skracanie spodni, Szycie i poprawki krawieckie spodni - Warszawa. Krawcowa - Spodnie szyte na miarę. Salonik krawiecki w Warszawie.

Skracanie spodni - Warszawa - Krawcowa i poprawki krawieckie

Oferujemy skracanie spodni, szycie i poprawki krawieckie spodni damskich i męskich. Każda usługa jest wyceniana indywidualnie po konsultacji zamówienia w naszym saloniku.

Usługa z dojazdem na: Mokotów, Praga południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

Charles Dickens lubił opowiadać przyjaciołom następującą anegdotkę:
Kapitanowi amerykańskiego parostatku, udającego się w podróż z Liverpoolu do Londynu, oddano pod opiekę młodą panienkę, która swoją urodą zawróciła głowę pięciu młodym towarzyszom podróży. Chętnie wyszłaby za mąż, ale jak sobie poradzić z wyborem? Zwierzyła się kapitanowi ze swego kłopotu. Kapitan po namyśle rzekł:
Dam pani radę. Mamy dziś prześliczną pogodę i ciszę morską. Rzuć się pani do morza, niby przypadkiem. Ja zawczasu przygotuję łódkę do ratowania, możesz więc być pewna, że nic złego ci się nie stanie... Z pięciu wielbicieli wybierzesz tego na męża, który bez namysłu rzuci się za panią w morze - będzie to dowód miłości.
Rada spodobała się podróżnej. Wskoczyła do morza. Ale w programie wystąpiła komplikacja: zamiast jednego - na ratunek rzuciło się czterech wielbicieli.
Dziewczyna znowu zwróciła się do kapitana.
- Jeżeli pani chcesz mieć rozumnego męża - odparł - to radzę ci szczerze, weź piątego, niezmoczonego.

 

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Sukienki na miarę
Następny artykuł:Życie nocne w Budapeszcie

Ubrania na miarę - damskie i męskie!

Ubrania szyte na miarę to spełnienie marzeń wielu eleganckich Pań. Idealnie dopasowany krój do naszego ciała, perfekcyjne wykończenie oraz indywidualnie dobrany rodzaj materiału gwarantują najwyższy komfort noszenia i użytkowania ubrań. Podwaliny mody to krawiectwo i szycie ubrań na miarę. W dawnych czasach wbrew obiegowym opiniom przykładano

Czytaj więcej...

Losowy

Sztuczna inteligencja w sklepach

Sztuczna inteligencja w postaci systemów rozpoznawania mowy oraz samoobsługi coraz śmielej wchodzi do sklepów. Światowa pandemia COVID-19 przyspiesza rozwój takich technologii. Choć pojedynczy system rozpoznawania mowy sam w sobie wydaje się interesujący to prawdziwym wyzwaniem stanie się dopiero połączenie łych wszystkich aplikacji za pomocą

Czytaj więcej...