Lifestyle - podróże, moda, sztuka, dizajn, gadżety, film i muzyka

Wortal lifestyle'owy TIQINI. Kochasz kulturę, sztukę, modę? U nas znajdziesz codzienną dawkę ciekwych informacji, które zmienią twoje życie.

Poprawki krawieckie

Napisane 20.10.2020 przez admin

Tagi: moda, warszawa,

Polecane: Kursy zawodowe kielce

Tworzymy ubrania szyte na miarę. Poprawki krawieckie w Warszawie. Salonik poprawek krawieckich to kameralne miejsce, w którym jest ciągły ruch, uwielbiamy kontakt z naszymi klientami oraz kochamy szycie dlatego nie wyobrażamy sobie robić cokolwiek innego :)

Poprawki krawieckie

Wszystkie poprawki krawieckie realizujemy bezpośrednio w naszym salonie.Szyjemy bezpośrednio w salonie po zdjęciu miary.

Ernesta Hemingwaya poproszono raz w towarzystwie o zdefiniowanie szczęścia.
- Szczęście - powiedział Hemingway - to dobre zdrowie i kiepska pamięć.

Pewnego razu jeden z przyjaciół zapytał wprost Ernesta Hemingwaya o jego światopogląd.
Jedno jest pewne - powiedział Hemingway - a mianowicie jestem i nigdy nie byłem idealistą. Wszyscy idealiści, których znam, twierdzą, że róże wydzielają przyjemniejszą woń niż kapusta i stąd wysnuwają wnioski, że zupa z róż winna być smaczniejsza od kapuśniaku.


Polecane: Strona z ogłoszeniami

Polecane: Ogłoszenie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Ubrania szyte na miarę
Następny artykuł:Bluzki damskie

Ubrania na miarę - damskie i męskie!

Ubrania szyte na miarę to spełnienie marzeń wielu eleganckich Pań. Idealnie dopasowany krój do naszego ciała, perfekcyjne wykończenie oraz indywidualnie dobrany rodzaj materiału gwarantują najwyższy komfort noszenia i użytkowania ubrań. Podwaliny mody to krawiectwo i szycie ubrań na miarę. W dawnych czasach wbrew obiegowym opiniom przykładano

Czytaj więcej...

Losowy

Sukienki na miarę

Poprawki krawieckie sukienek - Warszawa. Krawcowa - Sukienki szyte na miarę. Zapraszamy do naszego saloniku poprawek krawieckich w Warszawie.Sukienki szyte na miarę - Warszawa - Krawcowa i poprawki krawieckieOferujemy szycie na miarę oraz poprawki krawieckie. Usługa wyceniana indywidualnie po konsultacji zamówienia w naszym saloniku.Usługa z

Czytaj więcej...