Lifestyle - podróże, moda, sztuka, dizajn, gadżety, film i muzyka

Wortal lifestyle'owy TIQINI. Kochasz kulturę, sztukę, modę? U nas znajdziesz codzienną dawkę ciekwych informacji, które zmienią twoje życie.

Krawcowa Warszawa

Napisane 20.10.2020 przez admin

Tagi: moda, warszawa,

Polecane: Zobacz tutaj

Poprawki krawieckie - Warszawa: sukienka, spódnica, spodnie, żakiet, bluzka marynarka, płaszcz. Salonik poprawek krawiecki w Warszawie.

Krawcowa - Warszawa: Szyjemy i wykonujemy poprawki krawieckie: sukienek i spódnic, spodni, żakietów i damskich bluzek oraz płaszczy i marynarek.

Oferujemy kompleksowe usługi krawieckie od drobnych poprawek przez szycie ubrań na miarę. Zalecamy aby wszystkie poprawki lub szycie ubrań rozpoczynać od prawidłowego zdjęcia miary z osoby, dla której będziemy przygotowywać ubranie lub poprawkę - gwarantuje to idealne dopasowanie i późniejszy komfort noszenia.

Usługa z dojazdem na: Mokotów, Praga południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów. Koszt usługi wyjazdowej ustalamy indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej.

Na wystawie dzieł Pabla Picassa zwrócił się do niego jeden ze zwiedzających: Przepraszam, mistrzu, aleja ciągle nie mogę zrozumieć pańskich dzieł.
- A język chiński pan rozumie? - odpowiedział na to pytaniem Picasso.
-Nie.
-Więc widzi pan, z malarstwem jest podobnie jak z chińszczyzną - trzeba się go najpierw uczyć, aby później zrozumieć.

Pablo Picasso zwiedzał wystawę prac pewnego malarza.
- Jak panu podoba się ten obraz? mistrzu?
- Mógłby być gorszy - odparł Picasso.
- Doprawdy przykro mi to słyszeć. Czy nie mógłby pan nic zmienić w swoim oświadczeniu?
- Owszem. Nie mógłby być gorszy.

Podczas drugiej wojny światowej komendantura niemiecka wezwała Pabla Picassa na przesłuchanie w związku z jego antyfaszystowskimi przekonaniami. Hitlerowiec podsuwa artyście fotografię obrazu Guernica, przedstawiającego ruiny hiszpańskiego miasta po bombardowaniu hitlerowskich samolotów w czasie hiszpańskiej wojny domowej.
- Czy to pana dzieło?
Nie, wasze - odpowiedział Picasso.

:-)

Polecane: Wiadomości

Polecane: Strona zespołu piłkarskiego

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:
Następny artykuł:Ubrania szyte na miarę

Ubrania na miarę - damskie i męskie!

Ubrania szyte na miarę to spełnienie marzeń wielu eleganckich Pań. Idealnie dopasowany krój do naszego ciała, perfekcyjne wykończenie oraz indywidualnie dobrany rodzaj materiału gwarantują najwyższy komfort noszenia i użytkowania ubrań. Podwaliny mody to krawiectwo i szycie ubrań na miarę. W dawnych czasach wbrew obiegowym opiniom przykładano

Czytaj więcej...

Losowy

Organizacja imprez dla dzieci

Organizacja imprez oraz przyjęć dla dzieci. Animacja, poczęstunek i atrakcje dla dzieci. Cóż, takie imprezy to piekło dla rodziców, ale zazwyczaj wielka frajda dla dzieci. Jeśli masz małe dzieci, nie zapraszaj zbyt wielu gości, ponieważ mogą się czuć przytłoczone i nieszczęśliwe. Nie pozwalaj dzieciom na przejadanie się i temperuj ich

Czytaj więcej...