Lifestyle - podróże, moda, sztuka, dizajn, gadżety, film i muzyka

Wortal lifestyle'owy TIQINI. Kochasz kulturę, sztukę, modę? U nas znajdziesz codzienną dawkę ciekwych informacji, które zmienią twoje życie.

Kombinezony damskie

Napisane 20.10.2020 przez admin

Tagi: moda, warszawa,

Polecane: Czytaj więcej

Poprawki krawieckie kombinezonów damskich - Warszawa. Krawcowa - Kombinezony damskie szyte na miarę. Salonik poprawek krawieckich w Warszawie.

Warszawa - Krawcowa i poprawki krawieckie - Kombinezony damskie szyte na miarę

Oferujemy szycie i poprawki krawieckie kombinezonów damskich. Wszystkie usługi oraz nasze ubrania są wyceniane indywidualnie po konsultacji w naszym saloniku.

Usługa z dojazdem na: Mokotów, Praga południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

Gdy wielki rzeźbiarz angielski Jacob Epstein rzeźbił popiersie Alberta Einsteina, ten opowiadał mu wiele ciekawych rzeczy. Między innymi że w Niemczech hitlerowskich wydano wielką książkę podważającą jego teorię względności, w której przytoczono wypowiedzi stu profesorow.
- Gdyby moja teoria była nic niewarta, jeden wystarczyłby zupełnie - powiedział na zakończenie Einstein.

Pewnego razu zapytano Alberta Einsteina:
- Mistrzu, jak powstają wynalazki?
- Zwyczajnie - odparł uczony. - Wiadomo, że taki a taki pomysł jest nie do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie dokonuje tego wynalazku.

 

 

Polecane: Czytaj więcej

Polecane: Mój blog

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Bluzki damskie
Następny artykuł:Płaszcz z wełny

Ubrania na miarę - damskie i męskie!

Ubrania szyte na miarę to spełnienie marzeń wielu eleganckich Pań. Idealnie dopasowany krój do naszego ciała, perfekcyjne wykończenie oraz indywidualnie dobrany rodzaj materiału gwarantują najwyższy komfort noszenia i użytkowania ubrań. Podwaliny mody to krawiectwo i szycie ubrań na miarę. W dawnych czasach wbrew obiegowym opiniom przykładano

Czytaj więcej...

Losowy

Ręczne pranie delikatnych ubrań

Ręczne pranie bielizny oraz innych delikatnych tkanin. Pralka automatyczna niszczy delikatne ubrania. Wyznacz sobie jeden dzień w tygodniu na zajęcie się delikatnymi i specjalnymi ubraniami, których nie możesz wyprać w pralce. Starannie konserwuj bieliznę domową. Bieliznę pościelową należy regularnie wietrzyć, co pomoże zachować ją w dobrym

Czytaj więcej...